Bayilik Şartları

 1. Bayilik hesabınız tanımlandığı andan itibaren satış yapmaya başlayabilirsiniz. Hesabınız genelde 1 gün içerisinde tanımlanır, hesabınızın durumunu destek ekibimiz ile görüşerek sorgulayabilirsiniz.
 2. Eğer XML türünde bayilik ihtiyacınız varsa, talebinizi, şu anda kullandığınız herhangi bir tedarikçinin XMLini'de  ekleyerek bayidestek@bebekhediye.com'a iletmeniz gerekmektedir. Yazılım ekibimiz ihtiyacınız olan size özel XML bağlantısını bir kaç gün içerisinde teslim edecektir.
 3. E-ticaret birimimizin çalışma saatleri, haftanın 5 günü - 09.00 - 18.00 saatleri arasındadır.
 4. Haftasonları ve resmi tatillerde kargo çıkışımız yoktur.
 5. Siparişinizin onaylanması için öncelikle ödemenizin onaylanması gereklidir. Kredi kartı ödemeleri hemen onaylanır, banka havalesi ile ödeme yapmayı tercih ederseniz ve onay sürecini hızlandırmak için destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.
 6. Anlaşmalı kargo firmamız MNG kargodur.
 7. Kargolar 24 saat içerisinde hazırlanmakta ve teslim edilmektedir.
 8. Kargo takip kodları MNG kargodan her akşam topluca teslim alınmaktadır, siparişinizin kargo kodunu, email veya whatsapp üzerinden talep edebilirsiniz.
 9. Stokta olmayan ürün satışı yapılmamakta ve stok bilgisi anlık güncellenmektedir. Ancak elimizde olmayan, sistemsel arızalardan dolayı zamanında kargoya teslim edilemeyen ürününüz hakkında bilgi almanız yararınızadır. Sürekli seri üretimimiz devam etmektedir ve stoklarımız her hafta yenilenmektedir.
 10. İade ve değişim taleplerinizde (Cayma hakkı dahil) kargo ücreti bayimize aittir.
 11. Eğer siz ürünü sattığınız anda stok tükenmiş ise destek ekibimiz ile iletişime geçerseniz, ek stok araştırabiliriz.
 12. Müşterilerinize bebekhediye.com ile ilgili iletişim bilgileri, fatura ve fiyat bilgisi iletilmemektedir. Sadece kargo fişi ve irsaliye ile kargolarınız iletilmekte ve faturalar sizin vermiş olduğunuz bilgilere göre sizin adınıza kesilmektedir.
 13. Eğer faturanız otomatik olarak elinize ulaşmadıysa destek ekibimizden talep edebilirsiniz.
 14. Whatsapp hattımızdan yeni ürünlerimiz ve fotoğrafları sürekli olarak paylaşılmaktadır.
 15. Güncel sözleşme ve kurallarımıza her zaman internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.