Bebek Takımları

Anılço Baby Dinozor Baskılı Mevsimlik Bebek Takımı 2'li - Gri Anılço Baby Dinozor Baskılı Mevsimlik Bebek Takımı 2'li - Gri
30%
Ücretsiz Kargo

Anılço Baby Dinozor Baskılı Mevsimlik Bebek Takımı 2'li - Gri

58,27TL 83,25TL K.D.V Dahil 53,96TL

Anılço Baby Dinozor Baskılı Mevsimlik Bebek Takımı 2'li - GriKumaş Özellikleri:1. %100 pamuktan üretilmiştir.2. Hiçbir kanserojen madde içermemektedir..

Anılço Baby Dinozor Baskılı Mevsimlik Bebek Takımı 2'li - Kırmızı Anılço Baby Dinozor Baskılı Mevsimlik Bebek Takımı 2'li - Kırmızı
30%
Ücretsiz Kargo

Anılço Baby Dinozor Baskılı Mevsimlik Bebek Takımı 2'li - Kırmızı

58,27TL 83,25TL K.D.V Dahil 53,96TL

Anılço Baby Dinozor Baskılı Mevsimlik Bebek Takımı 2'li - KırmızıKumaş Özellikleri:1. %100 pamuktan üretilmiştir.2. Hiçbir kanserojen madde içerm..

Anılço Baby Dinozor Baskılı Mevsimlik Bebek Takımı 2'li - Sarı Anılço Baby Dinozor Baskılı Mevsimlik Bebek Takımı 2'li - Sarı
30%
Ücretsiz Kargo

Anılço Baby Dinozor Baskılı Mevsimlik Bebek Takımı 2'li - Sarı

58,27TL 83,25TL K.D.V Dahil 53,96TL

Anilco Baby Dinozor Baskılı Mevsimlik Bebek Takimi 2'li SarıÇocuklarınızın rahat edeceği ve kendini mutlu hissedeceği bebek takımı seçimi so..

Anılço Baby Enjoy Wild Boy Mevsimlik Bebek Takımı 2'li - Gri Anılço Baby Enjoy Wild Boy Mevsimlik Bebek Takımı 2'li - Gri
30%
Ücretsiz Kargo

Anılço Baby Enjoy Wild Boy Mevsimlik Bebek Takımı 2'li - Gri

62,30TL 89,00TL K.D.V Dahil 57,69TL

Anilco Baby Enjoy Wild Boy Mevsimlik Bebek Takımı 2'li GriBebeği için her zaman en iyisini isteyen anne ve babalar kıyafet seçiminden ürünün özellikle..

Anılço Baby Enjoy Wild Boy Mevsimlik Bebek Takımı 2'li - Sarı Anılço Baby Enjoy Wild Boy Mevsimlik Bebek Takımı 2'li - Sarı
30%
Ücretsiz Kargo

Anılço Baby Enjoy Wild Boy Mevsimlik Bebek Takımı 2'li - Sarı

62,30TL 89,00TL K.D.V Dahil 57,69TL

Anılço Baby Enjoy Wild Boy Mevsimlik Bebek Takımı 2'li – SarıBebekler için özel olarak tasarlanan ürünler arasından seçim yapmak istediğinizde mu..

Anılço Baby Enjoy Wild Boy Mevsimlik Bebek Takımı 2'li - Yeşil Anılço Baby Enjoy Wild Boy Mevsimlik Bebek Takımı 2'li - Yeşil
30%
Ücretsiz Kargo

Anılço Baby Enjoy Wild Boy Mevsimlik Bebek Takımı 2'li - Yeşil

62,30TL 89,00TL K.D.V Dahil 57,69TL

Mevsimlik Bebek Takımı 2'li – YeşilBebeklerde kıyafet seçimi büyük önem taşır. Bebeğin yaşı ve cinsiyetine göre seçim yapmanız gerekir. Mevsimlik geçi..

Hippıl Baby Aslan Kapşonlu Yelekli Bebek Takımı 3 Parça - Sarı Hippıl Baby Aslan Kapşonlu Yelekli Bebek Takımı 3 Parça - Sarı
30%
Ücretsiz Kargo

Hippıl Baby Aslan Kapşonlu Yelekli Bebek Takımı 3 Parça - Sarı

ÜCRETSİZ KARGO

100,80TL 144,00TL K.D.V Dahil 93,33TL

Hippıl Baby Aslan Kapşonlu Yelekli Bebek Takımı 3 Parça - SarıKumaş Özellikleri:1. %100 pamuktan üretilmiştir.2. Hiçbir kanserojen madde içermemektedi..

Hippıl Baby Balık Desenli Kapşonlu Ceketli Bebek Takımı 3 Parça - Sarı Hippıl Baby Balık Desenli Kapşonlu Ceketli Bebek Takımı 3 Parça - Sarı
30%
Ücretsiz Kargo

Hippıl Baby Balık Desenli Kapşonlu Ceketli Bebek Takımı 3 Parça - Sarı

ÜCRETSİZ KARGO

92,40TL 132,00TL K.D.V Dahil 85,56TL

Hippıl Baby Balık Desenli Kapşonlu Ceketli Bebek Takımı 3 Parça - SarıKumaş Özellikleri:1. %100 pamuktan üretilmiştir.2. Hiçbir kanserojen madde içerm..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 118 (15 Sayfa)
Bebek Takımları

Bebek giyim ürünleri içerisinde birçok farklı alternatif vardır. Bu alternatifler sayesinde her mevsim bebekler rahat etme olanağı bulur ve konforlu bir uykunun keyfine varır. Bebek takımları da bu ürünler arasında en işlevsel olanlardandır. Kaliteli bir bebek takımı sayesinde doğdukları anda rahat etmenin keyfini sürebilirler.

Bu ürünlerde hem renk hem desen hem de model seçenekleri farklıdır. Her ay grubuna göre farklı bedenleri vardır. Farklı parça sayısından oluşan erkek bebek takımları özellikle sevimli baskıları ile kullanıcı dikkatini üzerine çeker. Bunlara ek olarak kız bebek takımları da renk ve desenleri ile son derece sevimli bir görünüm sunar.

Bebek Takımları ve Özellikleri


Bebeklere özel olarak tasarlanan ürünlerde farklı modeller öne çıkar. Satın alırken öne çıkan özellikleri ise şu şekildedir:

  • Kumaş kalitesi yüksek ürünlerdir.
  • Alt ve üst olmak üzere farklı parçalardan meydana gelirler.
  • Dikiş kalitesi sayesinde teni tahriş etmez.
  • Kolay giydirilebilir.
  • Doğal malzemelerden tasarlanırlar ve antibakteriyel ürünlerdir.

Tüm bu özellikler sayesinde bebekler doğdukları andan itibaren günü daha rahat geçirme imkânı elde ediyor. Renkli bebek takımı kaliteli tasarımları sayesinde her ebeveynin dikkat ettiği ürünlerdir.

Bebek Takımı Modelleri


Kız ve erkek bebekler için özel olarak tasarlanan ürünlerde farklı modeller vardır. Düz renklerde tercih edilebildiği gibi çeşitli sevimli baskılarıyla da dikkati çeken ürünlerdir. Kapşonlu bebek takımları son derece işlevseldir. Bu ürünler özellikle geçiş mevsimlerinde son derece dikkati çeker. Kaliteli tasarımları ile öne çıkanlardan bir diğeri ise yelekli bebek takımı modelleridir. Bunlar genelde üç parçadan meydana gelir.

Bebek Takımlarında Renk Seçenekleri Nelerdir?


Bebek takımlarında renk ve desen skalası beklentinin üstündedir. Kişiler cinsiyete göre farklı alternatifleri tercih edebilirler. Lacivert, krem, pembe, mavi, yeşil gibi renklerin hâkim olduğu birçok farklı takım vardır.

Bebek Takımı Kaç Parçadan Oluşur?


Bebek takımları ikili ya da üçlü olarak tasarlanır. Sweet ve pijama modelleri yanında ek olarak yelekli tasarımlar da ilgi çekenler arasındadır.

Bebek Takımı Fiyatları Nasıldır?


Bebek takımlarında fiyatlar oldukça farklıdır. Kişiler bu ürünleri satın alırken kaç parçadan oluştuğuna ya da ürün kalitesine göre ulaşılabilir fiyatlar öder.