Bebek Yelek & Hırka

Bebemania Kadife Welsoft Kedili Kapşonlu Bebek Hırkası - Bej Rengi Bebemania Kadife Welsoft Kedili Kapşonlu Bebek Hırkası - Bej Rengi
30%
Ücretsiz Kargo

Bebemania Kadife Welsoft Kedili Kapşonlu Bebek Hırkası - Bej Rengi

60,02TL 85,75TL K.D.V Dahil 55,58TL

Bebemania Kadife Welsoft Kedili Kapşonlu Bebek Hırkası - Bej RengiKumaş Özellikleri:1. %80 pamuk, %20 polyesterden üretilmiştir.2. Hiçbir kanserojen m..

Bebemania Kadife Welsoft Kedili Kapşonlu Bebek Hırkası - İndigo Rengi Bebemania Kadife Welsoft Kedili Kapşonlu Bebek Hırkası - İndigo Rengi
30%
Ücretsiz Kargo

Bebemania Kadife Welsoft Kedili Kapşonlu Bebek Hırkası - İndigo Rengi

60,02TL 85,75TL K.D.V Dahil 55,58TL

Bebemania Kadife Welsoft Kedili Kapşonlu Bebek Hırkası - İndigo RengiKumaş Özellikleri:1. %180 pamuk, %20 polyesterden üretilmiştir.2. Hiçbir kanseroj..

Bebemania Kadife Welsoft Yıldızlı Kapşonlu Bebek Hırkası - Mercan Rengi Bebemania Kadife Welsoft Yıldızlı Kapşonlu Bebek Hırkası - Mercan Rengi
30%
Ücretsiz Kargo

Bebemania Kadife Welsoft Yıldızlı Kapşonlu Bebek Hırkası - Mercan Rengi

60,02TL 85,75TL K.D.V Dahil 55,58TL

Bebemania Kadife Welsoft Yıldızlı Kapşonlu Bebek Hırkası - Mercan RengiKumaş Özellikleri:1. %80 pamuk, %20 polyesterden üretilmiştir.2. Hiçbir kansero..

Bebemania Kadife Welsoft Yıldızlı Kapşonlu Bebek Hırkası - Mürdüm Rengi Bebemania Kadife Welsoft Yıldızlı Kapşonlu Bebek Hırkası - Mürdüm Rengi
30%
Ücretsiz Kargo

Bebemania Kadife Welsoft Yıldızlı Kapşonlu Bebek Hırkası - Mürdüm Rengi

60,02TL 85,75TL K.D.V Dahil 55,58TL

Bebemania Kadife Welsoft Yıldızlı Kapşonlu Bebek Hırkası - Mürdüm RengiKumaş Özellikleri:1. %80 pamuk, %20 polyesterden üretilmiştir.2. Hiçbir kansero..

Bebemania Kadife Welsoft Yıldızlı Kapşonlu Bebek Hırkası - Pudra Rengi Bebemania Kadife Welsoft Yıldızlı Kapşonlu Bebek Hırkası - Pudra Rengi
30%
Ücretsiz Kargo

Bebemania Kadife Welsoft Yıldızlı Kapşonlu Bebek Hırkası - Pudra Rengi

60,02TL 85,75TL K.D.V Dahil 55,58TL

Bebemania Kadife Welsoft Yıldızlı Kapşonlu Bebek Hırkası - Pudra RengiKumaş Özellikleri:1. %80 pamuk, %20 polyesterden üretilmiştir.2. Hiçbir kanseroj..

Nurcix Baby Welsoft Aslan Bebek Yeleği - Kahverengi Nurcix Baby Welsoft Aslan Bebek Yeleği - Kahverengi
30%
Ücretsiz Kargo

Nurcix Baby Welsoft Aslan Bebek Yeleği - Kahverengi

55,13TL 78,75TL K.D.V Dahil 51,04TL

Nurcix Baby Welsoft Aslan Bebek Yeleği - KahverengiKumaş Özellikleri:1. %80 pamuk, %20 polyesterden üretilmiştir.2. Hiçbir kanserojen madde içermemekt..

Nurcix Baby Welsoft Ayıcık Bebek Yeleği - Pembe Nurcix Baby Welsoft Ayıcık Bebek Yeleği - Pembe
30%
Ücretsiz Kargo

Nurcix Baby Welsoft Ayıcık Bebek Yeleği - Pembe

55,13TL 78,75TL K.D.V Dahil 51,04TL

Nurcix Baby Welsoft Ayıcık Bebek Yeleği - PembeKumaş Özellikleri:1. %80 pamuk, %20 polyesterden üretilmiştir.2. Hiçbir kanserojen madde içermemektedir..

Nurcix Baby Welsoft Civciv Bebek Yeleği - Sarı Nurcix Baby Welsoft Civciv Bebek Yeleği - Sarı
30%
Ücretsiz Kargo

Nurcix Baby Welsoft Civciv Bebek Yeleği - Sarı

55,13TL 78,75TL K.D.V Dahil 51,04TL

Nurcix Baby Welsoft Civciv Bebek Yeleği - SarıKumaş Özellikleri:1. %80 pamuk, %20 polyesterden üretilmiştir.2. Hiçbir kanserojen madde içermemektedir...

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 12 (2 Sayfa)

Bebek Yelek Hırka


Bebek giyim ürünleri piyasada çok fazla talep gören ve herkes tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Yeni doğum yapmış annelere hediye alındığı zaman ilk olarak akıllara bebeğin neye ihtiyacı olup olmadığı sorusu gelir. Kız bebekler ve erkek bebekler için satılan cıvıl cıvıl, dantelli ve nakışlı elbiseler, takım elbiseler bebek hırkası, tulumlar, zıbın ve body çeşitleri, kalın montlar gibi ürünler ailelerin bebekleri için sürekli tercih ettikleri ve bebeği görmeye gidenlerin aldığı hediyelerin başında gelir. Bebek hırkası, bebeğe her zaman giydirilebildiği ve bebeği soğuklardan koruduğu için genellikle her hediyenin yanına koyulur.

Bebek Hırkası ve Yelekleri


Kız ve erkek bebeklere özel olarak tasarlanan birçok farklı hırka ve yelek modeli vardır. Bu hırkaların özellikleri şu şekildedir:

  • Bebeklerin ay durumlarına göre farklı boyutlarda bulabilirsiniz.
  • Bebek kadife hırka modelleri kış aylarında sıcak tutan bir yapıya sahiptir.
  • Geçiş mevsimlerinde kullanılabilmesi için mevsimlik bebek hırka tasarımları da vardır.
  • En iyi materyallerden tasarlanırlar ve bebek tenine zarar vermezler.
  • Esintili havalarda kapşonlu bebek hırkası modelleri öne çıkar.

Oldukça kullanışlı tasarımlardır.

Bebek Hırkası Fiyatları


Bebek hırkalarının modellerine göre fiyatları değişkendir. Ürünler her bebek için oldukça kaliteli malzemelerden tasarlanmıştır. Modern tasarımlardır ve ulaşılabilir fiyatlara satın alınabilir.

Bebek Hırkaları Hangi Kumaştan Üretilmiştir?


Tamamen pamuklu ve doğal olan bu ürünlerde bebeklerin vücuduna zarar verecek ve alerji yapabilecek hiçbir madde kullanılmamıştır.

Bebek Yeleklerinde Yıkandığında Küçülme Olur Mu?


Ürünler pamuklu kumaştan üretildiği için yıkandığı zaman çekme olması ve küçülmesi söz konusu bile değildir. Bebeklere rahatlıkla giydirebilir ve ileriki dönemlere kadar kullanılabilir.

Bebek Hırkaları Ve Yelekleri Kışın Tercih Edilir Mi?


Yazın kullanılabilen ince ve terletmeyen ürünler olduğu gibi, kış aylarında tercih edilen kalın ve kadife hırkalar da mevcuttur. Her mevsim için ihtiyaç olan satın alınarak bebekler soğuklardan güvenli bir şekilde korunabilir. Bebek hırkaları ve yelekleri dışarıdayken annelerin işine çok yarar. Uyuyan ve terli olan bebeklere giydirilen hırkalar onları hastalıklardan korur ve annelerin için rahat eder.